O NAS


Witamy w MIND DESIGN.

W naszej ofercie znajdziesz:

- kasetony i litery podświetlane,

- znaki i litery 3D,

- tablice i szyldy reklamowe,

- roll-up'y i potykacze,

- banery i siatki z grafiką,

- panele szklane z grafiką lub lakierowane,

- dekoracje szkła i grafiki na szkło,

- wysokiej jakości taśmy LED,

- oświetlenie LED na zamówienie,

- fototapety i naklejki ścienne na wymiar,

- obrazy na płótnie, plexi, piance,

- wyklejanie i montaż,

- projekty, wizualizacje i obróbki graficzne.
Naszą kreatywność oraz wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej wykorzystujemy przede wszystkim przy projektowaniu dekoracji graficznych zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i firmach oraz miejscach użyteczności publicznej. Oferujemy grafiki wykonywane w różnych technologiach.

Fototapety i naklejki ścienne to obecnie jedne z najmodniejszych elementów w dekorowaniu wnętrz. Nasze naklejki i fototapety można umieszczać na ścianach, meblach, drzwiach zarówno w salonie czy sypialni, jak i w kuchni bądź łazience – nadają się do każdego pomieszczenia. Tak szerokie możliwości zastosowania oraz praktycznie nieograniczony wybór wzorów pozwalają efektownie ozdobić każde wnętrze, czyniąc je niepowtarzalnym.

Dużym powodzeniem cieszą się także grafiki na szkle. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w kuchni i łazience. Na Państwa życzenie możemy wykonać na przykład gotowy podświetlony i ozdobiony dowolną grafiką szklany panel do zamontowania między szafkami a blatem kuchennym. Podobnie w łazience – koniec z nudnymi kabinami prysznicowymi i monotonią kafelków – puść wodze fantazji i pomyśl o naklejeniu grafiki tam, gdzie do tej pory wydawało się to niemożliwe.

Zajmujemy się także praktycznym zastosowaniem nowoczesnego oświetlenia LED we wnętrzach. Idealnie nadaje się ono do podświetlania sufitów podwieszanych, ścian, wnęk, mebli, schodów oraz oświetlania blatów roboczych. W ofercie posiadamy wysokiej jakości taśmy i moduły ledowe, które sami importujemy. Nie są to tanie chińskie materiały produkowane z odpadów, ale sprawdzone przez nas niezawodne produkty.

Zapraszamy do naszej siedziby: Warszawa ul. Bartycka 26 pawilon 29c, gdzie osobiście odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a także pomożemy w doborze grafiki lub oświetlenia do wnętrza.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie poszerzamy i aktualizujemy naszą ofertę oraz jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, propozycje i potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów. Służąc wiedzą i doświadczeniem, chętnie udzielimy fachowych porad przy realizacji zlecenia. Jesteśmy nastawieni na indywidualną współpracę z klientem i realizację jednostkowych projektów, dlatego nie wahaj się dzielić z nami swoimi pomysłami i pytać o najbardziej nietypowe koncepcje – postaramy się wspólnie znaleźć optymalne rozwiązanie.

Współpracując z firmą SMART PLAN możecie Państwo liczyć na kompleksową obsługę. Począwszy od doradztwa w fazie projektowania, poprzez produkcję gotowych elementów, a skończywszy na montażu u Klienta na terenie Warszawy i okolic.

Wieloletnie doświadczenie oraz rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu zleceń to nasze atuty, dzięki którym nasza firma dynamicznie się rozwija i poszerza grono zadowolonych klientów.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do współpracy!

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Nasi klienci: