Polityka prywatnościMind Design w trosce o bezpieczeństwo danych swoich użytkowników, stworzyła niniejszą politykę prywatności, aby wyjaśnić w jaki sposób zabezpiecza informacje o użytkownikach.

W zakresie ochrony danych osobowych, Mind Design nie przekazuje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych, w tym również informacji o adresie e-mail użytkowników serwisu Mind Design.

Mind Design tworzy bazę danych o swoich użytkownikach, zbierając dane, które są niezbędne do poprawnej realizacji zamówienia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Ich usunięcie może nastąpić w każdym czasie. Aby tego dokonać, należy napisać prośbę o usunięcie danych kontaktowych zawartych w formularzu i wykorzystywanych do realizacji zamówienia, na adres e-mail bartycka@minddesign.pl. Usunięcie danych nastąpi w ciągu 48 godzin od zapoznania się z prośbą użytkownika.
Użytkownik ma również prawo do bieżącej aktualizacji swoich danych.

Z uwagi na kwestie techniczne, ułatwiające korzystanie z serwisu Mind Design, przesyłane są pliki cookie na komputery użytkowników.

W celach statystycznych, zapisywane są również informacje na temat adresów IP komputerów użytkowników. Są one zbierane anonimowo, w sposób skumulowany i nie wskazują bezpośrednio na konkretnego użytkownika.

Zastrzegamy sobie również prawo do przesyłania na adresy e-mail zarejestrowanych użytkowników oraz innych uczestników, których dane uzyskaliśmy w trakcie naszej działalności, informacji handlowych oraz innych wiadomości dotyczących działalności, oferty serwisu oraz innych wiadomości o charakterze niehandlowym.

Podmiot zbierający dane to Mind Design Al. Wilanowska 7 lok. 54, 02-765 Warszawa, nip 775-203-18-86.

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Nasi klienci: